Loading…

Vazhdon përkrahja ndaj Daut Haradinajt, pritje madhështore për të në këtë pjesë të kryeqytetit

  • 09/10/2021 | 20:45

Vazhdon përkrahja ndaj Daut Haradinajt, pritje madhështore për të në këtë pjesë të kryeqytetit

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj aktivitetet e fushatës për ditën e sotme e ka përfunduar me pronarët me banorët e fshatit Sharban dhe Bardhosh, të cilët të shumtë në numër i dhanë përkahje të parezervë Haradinajt drejt të parit të kryeqytetit.


Përmes profilit të tij në Facebook, Haradinaj ka njoftuar se ishte i nderuar që aktivitetin zgjedhor të sotëm ta mbyll me familjen e nderuar Rexhepi.

Postimi i plotë:

Sot e mbylla ditën në familjen e nderuar Rexhepi nga Sharbani. Te Lutfiu, Nazmiu dhe Fahriu, djemtë e Haxhi Nuhës, familje e nderuar dhe gastronomë të mirënjohur ku ishin prezent dhjetëra miq e dashamirë.

Respekti për këtë familje dhe këta miq përkrahës, do të ekzistojë gjithmonë mes nesh.

Faleminderit për mikpritjen!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë