Loading…

Vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës

  • 01/12/2016 | 07:57

Vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot mbajtjen e seancës plenare.

Sipas njoftimit për media, seanca do të vazhdojë në orën 10:00.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme, Kuvendi i Kosovës ka miratuar ligjin për Obiqlin, me anë të të cilit kjo komunë trajtohet si zonë e veçantë për shkak të rrezikut nga ndotjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë