Loading…

Vazhdon sherri, Fifi kapet me Beniadën: Ku ishte ti kur u sëmura unë

  • 25/10/2021 | 17:01

Vazhdon sherri, Fifi kapet me Beniadën: Ku ishte ti kur u sëmura unë

Monika dhe Fifi i deklaruan banorëve se zënkat e ditëve të fundit nuk ishin asgjë veçse pjesë e një plani të tyre.


Kjo gjë ka prekur shumicën prej banorëve të cilët janë shqetësuar tepër nga raporti i “prishur” mes dy vajzave.

Një ndër to, Beniada i ka deklaruar Fifit se sjellja e saj ditët e fundit ka qenë tepër shqetësuese.

Kaq mjaftoi që Fifi të replikonte e revoltuar ndaj saj duke thënë:

Ti ku ishe kur unë isha sëmurë, mua më ranë të fikët nga hipokrizia në këtë shtëpi, kam pirë qetësues të fortë. Ti ku ishe? Nuk erdhe asnjëherë por vjen tani për të më gjykuar?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë