Loading…

Vazhdon takimi i Komisionit Parlamentar për Stabilizim-Asociim BE-Kosovë

  • 05/11/2021 | 08:05

Vazhdon takimi i Komisionit Parlamentar për Stabilizim-Asociim BE-Kosovë

Në Kuvendin e Republikës së Kosovës sot mbahet dita e dytë dhe e fundit e takimit tw VII të komisionit parlamentar për Stabilizim-Asociim BE – Kosovë.

Pas takimit, do të ketë konferencë për media nga dy bashkëkryesuesit e takimit.

Agjenda:

9:00 – 12:30 – Sesioni i dytë i punës i Takimit VII të KPSA-së BE-Kosovë

Vendi: Salla plenare e Kuvendit të Kosovës

12:30 – 12:45 – Konferenca për shtyp e të dy bashkëkryesuesve: znj. Mimoza Kusari – Lila dhe z. Romeo Franz.

Vendi: Holli i Kuvendit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë