Loading…

Vazhdon tradita e rrahjes në LDK: Ky është momenti kur kërcasin grushtat dhe shkelmat

  • 19/05/2019 | 17:10

Vazhdon tradita e rrahjes në LDK: Ky është momenti kur kërcasin grushtat dhe shkelmat

Është përsëritur rrahja me karrika mes anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), këtë herë destinacioni ishte në Mitrovicë, transmeton Gazeta Metro.

Në Qendrën e Kulturës ”Rexhep Mitrovica” ku po zhvillohej proces zgjedhor i nëndegës së qendrës në këtë qytet, nuk ka përfunduar siç duhet.

Aty një përplasje fizike mes pjesëtarëve e zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës ka ndodhur, më poshtë keni momentin kur nisin grushtimet dhe përplasjet mes të pranishmëve.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që kjo parti rrahën në procese zgjedhore./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë