Loading…
Vdekja e gazetarit kosovar, reagimi emocionues i LORIK CANËS
  • 11/02/2018 | 09:39

Vdekja e gazetarit kosovar, reagimi emocionues i LORIK CANËS

Dy ditë më parë u nda nga jeta gazetari i njohur sportiv, Agim Binaku, pas një sëmundjeje të rëndë. Për vdekjen e gazetarit ka reaguar dhe ish-futbollisti i Kombëtares, Lorik Cana.


Kapiteni “legjendar” ka postuar një foto në rrjetet sociale, të cilën e ka shoqëruar me shkrimin: “Humbje e madhe për sportin e Kosovës. Ngushëllime për familjarët e të ndjerit Agim Binaku”.

Gazetari ishte një ndër më të njohurit në Kosovë, ndërsa ai ishte vlersuar me çmim edhe në Tiranë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë