Loading…

Vdekje e dyshimtë e një fëmije në Shtime

  • 22/09/2018 | 12:23

Vdekje e dyshimtë e një fëmije në Shtime

Dje në Shtime, një grua e ka dërguar në QMF një fëmijë pa shenja jete.

Policia thotë se fëmija ishte i gjinisë mashkullore, ndërsa nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i tij është dërguar për obduksion në IML.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë