Loading…

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, punëtori i sigurimit gjendet pa shenja jete

  • 22/11/2018 | 11:25

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, punëtori i sigurimit gjendet pa shenja jete

Një person është gjetur pa shenja jete në vendin e tij të punës gjatë ditës së djeshme, ngjarja ka ndodhur në Gjilan.


Siç njofton Policia e Kosovës, viktima ishte punëtor sigurimi.

Pas lajmërimit të rastit, njësiti policor, prokurori dhe ekipi i mjekësisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Këta të fundit, kanë marrë edhe trupin e viktimës për ta dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë