Loading…

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

  • 31/12/2016 | 13:38

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

Ka vdekur një femër serbe në Mitrovicën e Veriut.

Përderisa viktima ishte duke punuar në një lokal i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore, dhe e njëjta ishte dërguar në spitalin e Mitrovicës ku edhe ka ndërruar jetë.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë