Loading…

Vdekje e dyshimtë në Pejë

  • 12/02/2019 | 13:16

Vdekje e dyshimtë në Pejë

Një person ka ndërruar jetë në rrethana të dyshimta në një nga stacionet e autobusëve në lagjen ‘Dardania’ në Pejë, transmeton Gazeta Metro.


Vdekjen e ka konfirmuar Policia rajonale e Pejës ku ka njoftuar se viktima ishte në një nga stacionët e autobusëve lokal në Pejë kur kishte filluar përkeqësimi i gjendjes shendetësore.

Pas dërgimit në spital, është  konstatuar vdekja e tij nga mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit trupi I pajetë i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë ligjorë për obduksion.

Përndryshe rasti mbetet ende nën hetime./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë