Loading…

Vdes aksidentalisht drejtori i SIGMA’s, Roland Kaçani

  • 04/11/2019 | 14:22

Vdes aksidentalisht drejtori i SIGMA’s, Roland Kaçani

Ka vdekur aksidentalisht drejtori i kompanisë “SIGMA” në Kosovë, Roland Kaçani, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin për vdekjen e Kaçanit e ka bërë të ditur drejtori i shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Mazreku njofton se varrimi i të ndjerit është bërë nga ora 13:00 në Sharrë të Tiranës.

“Kolegë, miq bashkëpunëtorë, i’u njoftoje se sot ka ndërruar jetë aksidentalisht Roland Kaçani, drejtor i Kompanisë së Sigurimeve “SIGMA”, dega në Kosovë. Varrimi bëhet nesër në orën 13:00 në Sharrë – Tiranë”, ka shkruar Mazreku. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë