Loading…

Vdes babai i aktorës së njohur shqiptare: Kjo e fundit emocion me fjalët e fundit që ia dedikoi atij

  • 08/07/2020 | 14:30

Vdes babai i aktorës së njohur shqiptare: Kjo e fundit emocion me fjalët e fundit që ia dedikoi atij

Aktorja Rudina Dembacaj ka njoftuar se babai i saj, Rexhep Dembacaj ka ndërruar jetë.


Ajo ditë më parë kishte bërë të ditur se gjendja shëndetësore e të atit nuk është e mirë, madje edhe ditëlindjen e kaloi pranë tij në spital.

“I shtrenjti im,me thave shpirtin ! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit, Rexhep Dembacaj”, shkruan aktorja.

Kolegë, miq, e fansa e kanë ngushëlluar Rudinën për babanë, përmes komenteve në njoftimin që e dha.

 

View this post on Instagram

 

I shtrenjti im,me thave shpirtin ! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit , Rexhep Dembacaj.

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë