Loading…

Vdes boksieri kosovar

  • 04/01/2022 | 09:20

Vdes boksieri kosovar

Ka vdekur ish boksier nga Mitrovica, Muhamet Peci, i njohur si Meti TC- Boletini.


I ndjeri kohëve të fundit ka qenë duke jetuar në shtetin e Suedisë. Meti ishte edhe ndajë i heroit Avni Hardaniaj – Koshtovës.

Shokët e tij e përshkruajnë si njeriu shumë punëtor, i cili edhe oara luftenkishte punuar me banorët e lagjes së Tavnik, që ta mbante familjen e tij.

Ai kishte pasion sportin e boksit, ndërsa sipas shokëve të lagjes, çdoherë kur kishte ardhur për pushime në Mitrovicë kishte takuar ata.
Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e tij përmes rrjeteve sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë