Loading…

Vdes derisa po punonte në një shtëpi private në Mushtisht

  • 16/04/2017 | 15:27

Vdes derisa po punonte në një shtëpi private në Mushtisht

Një tjetër vdekje e dyshimtë është regjistruar në 24 orët e fundit, nga organet e rendit në Kosovë.


Një burrë, derisa ishte duke punuar privatisht në një shtëpi në fshatin Mushtisht të Suharekës ka pasur marramendje, deri në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në këtë qytet ka mbërri pa shenja jete.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 të 15 prillit.

“Viktima mashkull shqiptar gjatë punës ne një shtëpi private ka pasur marramendje i cili është dërguar ne Q.K.M.F ne Suharekë pa shenja jete. Njësitet policore relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në autopsi”, thuhet në raportin e PK-së.

Si vdekje e dyshimtë, e natyrës së ngjashme ka ndodhur edhe në Prishtinë, ku një person ka vdekur teksa po punonte në ndërtim. Rasti ka ndodhur dje në mesidtë në rrugën “Bekim Fehmiu”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë