Loading…

Vdes dublanti i James Bond (Foto/Video)

  • 25/11/2016 | 20:54

Vdes dublanti i James Bond (Foto/Video)

Një dublant i James Bond dhe ish hero i SAS ka mbetur i vdekur pasi ra nga një helikopter (nga një lartësi prej 91 metra) gjatë një gare zbritjeje.

Steve Truglia nga Londra, vdiq pasi manovra në Chongqing të Kinës nuk shkoi siç duhet.

Miqtë e tij thanë se Truglia dhe një dublant tjetër supozohej të hidheshin nga helikopteri në të njëjtën kohë, transmeton Telegrafi.

Kujtojmë se disa orë para vdekjes së tij, Steve ngriti shqetësime se nuk ishte mjaftueshëm i rëndë për të mbajtur peshën e kombinuar./ gazetametro.net

vdes-2

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë