Loading…

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Kosovë

  • 13/07/2020 | 11:19

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Kosovë

Sot në mëngjes ka vdekur edhe një person i prekur me virusin korona.


IndeksOnline nga burimet brenda QKUK-së ka mësuar se personi i vdekur është një 63- vjeçar nga Podujeva.

Viktima kishte edhe sëmundje të tjera shoqëruese, mirëpo deri para një jave gjendja e tij ishte stabile.

Ai në Klinikën Infektive ishte shtruar, më 6 korrik.

Me këtë rast, numri i të vdekurve në Kosovë ka shkuar në 103.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë