Loading…

Vdes gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani

  • 03/12/2016 | 17:14

Vdes gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani

Gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani është ndarë sot nga jeta  në një spital në Romë, pas një sëmundje të rëndë.

Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qenë gazetar, drejtues dhe analist në shumë media, raporton opinion.al.

Së fundmi ai ishte dhe opinionist në emisionin Opinion të gazetarit Blendi Fevziu.

Stafi ynë i shpreh ngushëllimet familjes për ndarjen nga jeta të të dashurit të tyre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë