Loading…

Vdes ish-futbollisti i Trepçës’89

  • 19/03/2023 | 11:07

Vdes ish-futbollisti i Trepçës’89

Sot ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Trepçës ’89, Sadik Rrahmani.


Lajmin e ka bërë të ditur klubi mitrovicas përmes në njoftimi në faqen zyrtare.

Pas pensionimit si futbollist, ”DIKI” ushtroi edhe profesionin e Referit në Superligën e Kosovës, ndërsa vitet e fundit ishte trajner i grupmoshave të reja te Trepça ’89.

Sadik Rrahmani është edhe babai i futbollistit të tanishëm të Trepçës ’89, Robert Rrahmanit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë