Loading…

Vdes ish-zyrtari i Ministrisë së Infrastrukturës

  • 16/11/2021 | 11:31

Vdes ish-zyrtari i Ministrisë së Infrastrukturës

Kryetari i ri i Malishevës, Ekrem Kastrati, ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-zyrtari i Ministrisë së Infrastrukturës, Muhamet Hoti.


Ai ka shkruar se ikja e Hotit e ka pikëlluar jashtë mase, teksa ka shtuar se kujtimet e rrugëtimit të tyre të përbashkët do te jenë çdo herë të forta.

Kastrati ka publikuar një foto me që ai dhe Fatmir Limaj kishin bërë me të ndjerin ditën kur kishin fituar.

Postimi i plotë:

Lamtumirë i dashur Met!

Më pikëlloj pa masë ikja jote e hershme nga kjo jetë, miku im i jetës, Muhamet Hoti.

Do të jenë të forta kujtimet e gjithë rrugëtimit tonë të përbashkët, në studime dhe më pas!

Ngushëllime familjes, të afërmve, kolegëve dhe të gjithë shoqërisë së Metit tonë të ndjerë!

Zoti e shpërbleftë me Xhenet!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë