Loading…

Vdes kongresistja amerikane në një aksident me veturë

  • 03/08/2022 | 22:06

Vdes kongresistja amerikane në një aksident me veturë

Kongresistja republikane Jackie Walorski, nga Indiana, vdiq në një aksident automobilistik të mërkurën. Zyra e Sherifit të Qarkut Elkhart konfirmoi se ajo ishte një nga katër viktimat në një aksident me veturë këtë pasdite.


Drejtoresha e saj e komunikimit Emma Thomson dhe kryetari republikan i qarkut St. Joseph Zachery Potts vdiqën gjithashtu, raporton Daily Mail.

Zyra e Sherifit të Qarkut Elkhart konfirmoi se ajo ishte një nga katër viktimat në një aksident me veturë këtë pasdite./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë