Loading…

Vdes në mënyrë tragjike një i ri shqiptar

  • 12/01/2017 | 19:05

Vdes në mënyrë tragjike një i ri shqiptar

Një i ri nga qyteti i Pogradeci ka humbur jetën në mënyrë tragjike ndërsa po bënte dush.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, ku viktima është Fatjon Lepa, 25 vjeç.

Nga hetimet e para dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një mase elektrike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë