Loading…

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci

  • 26/10/2020 | 13:29

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci

Aktori kosovar, Shkëlzen rraci ka vdekur në moshën 44 vjeçare, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij, Xhelal Haliti. Ai përmes një shkrimi në Facebook, kujtoi momentet dhe projektet që ata realizuan së bashku.

I ndjeri ishte duke luftuar me sëmundjen e kancerit.

Kujtojmë se Rraci ishte pjesë e serialit ‘Cimera’, që ishte një nga serialet vendore më të ndjekura./gazetametro.net

Qenka e veshtirë ti them lamtumirë mikut tim të shtrenjtë Shkelzen Rraci, shokut e kolegut tim të dashur që nga…

Posted by Xhelal Haliti on Monday, 26 October 2020

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë