Loading…

Vdes në moshë të re nga një sëmundje e rëndë, policja kosovare

  • 04/01/2022 | 18:19

Vdes në moshë të re nga një sëmundje e rëndë, policja kosovare

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur punëtorja në kuadër të Policisë së Kosovës, Drita Musliu, transmeton Gazeta Metro.


Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të Dritës.

E ndjera për shumë vite kishte punuar në administratë të Policisë së Kosovës është vlerësuar për punën e bërë.

Më poshtë shkrimi i plotë nga një koleg i të ndjerës Drita Musliu:

Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të kolegës bashkpuntores ne DRP në Prishtinë Drita Musliu . Kjo vdekje e papritu na ka prekur shumë si koleg të saj , jo vetëm pse e kishim kolege por nga ajo se Drita ishte nje antare e denjë e Policisë së Kosovës ( staf civil) , nje grua familjare , një grua besnike dhe e pa lodhshme. Ngushllime familjes dhe gjithë kolegëve që e njohën Driten.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë