Loading…

Vdes në moshë të re polici i Kosovës

  • 12/08/2020 | 09:14

Vdes në moshë të re polici i Kosovës

Gjatë ditës së sotme ka ndërrur jetë, Maliq Hoti, pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur zyrtari i Nismës, Enver Hoti.

Me dhembje të thellë e mora lajmin për largimin nga kjo jetë e shokut dhe bashkëluftetarit tim, Maliq Hoti -…

Posted by Enver Hoti on Tuesday, 11 August 2020

“Me dhembje të thellë e mora lajmin për largimin nga kjo jetë e shokut dhe bashkëluftetarit tim, Maliq Hoti – MALA.
Jeta, vepra dhe aktiviteti YT do të jenë shembull ndër breza. Do të na mungoj shumë njeriu i urtë i ndershëm dhe human”, ka shkruar ai./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë