Loading…

Vdes në QKUK punëtori që u lëndua një muaj e gjysmë më parë

  • 29/11/2022 | 10:17

Vdes në QKUK punëtori që u lëndua një muaj e gjysmë më parë

Policia ka njoftuar se punëtori që ishte lënduar më 13 tetor, dje ka vdekur në QKUK.


Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

“HETIM MBI VDEKJEN | Prishtinë 13.10.2022-02:31.Raportohet se viktima mashkull kosovar i cili ishte në trajtim në QKUK si pasojë e lëndimeve të marra në vendin e tij të punës, me datë 28.11.2022  ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë