Loading…

Vdes nënkryetari i Shkupit, Enver Maliqi

  • 01/12/2020 | 10:05

Vdes nënkryetari i Shkupit, Enver Maliqi

Ka vdekur nënkryetari i qytetit të Shkupit, Enver Maliqi.


Lajmin e ka bërë të ditur Zëvendëskryeministri i parë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi.

“Lajm i trishtë që në mëngjes, Enver Maliqi, nënkryetar i qytetit të Shkupit, bëmirës, shok i të gjithëve, paska ndëruar jetë.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe për miqtë e tij të shumtë.

Do të mbahet mend emri dhe vepra e tij e mungesa e tij do të ndjehet shumë nga të gjithë ne.

Pusho i qetë Xhaxh!”, ka shkruar ai në “Facebook”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë