Loading…

Vdes nga kanceri aktorja shumë e dashur e publikut

  • 13/06/2019 | 18:53

Vdes nga kanceri aktorja shumë e dashur e publikut

Pas një sëmundje të rëndë ndahet nga jeta aktorja e famshme Edith Gonzalez, transmeton Gazeta Metro.


Pas një përballje të gjatë me kancerin, duket se e kishte të papërballueshme të dilte me me fitore nga kjo betejë.

Gjatë periudhës së marrjes së hemoterapisë ajo ka ndarë me fansat mesazhe me plotë plotë motiv për  të gjithë ata që janë të prekur nga kjo sëmundje.

Edith kishte një vajzë  14 vjeçaren, Constanza dhe bashkëshortin Lorenzo Lazo i cili është 64 vjeç.

Gonzalez njihet për rolet e saj protagonist në shumë telenovela. Ky ka qenë një lajm i hidhur për botën amerikano-latine./gazetamertro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë