Loading…

Vdes nga koronavirusi mjeku shqiptar

  • 03/08/2020 | 10:16

Vdes nga koronavirusi mjeku shqiptar

Ndërron jetë në spital nga koronavirusi mjeku shqiptar Anibal Byberi, raporton News24.


Mjeku Byberi, i konfirmuar pozitiv me Covid-19, ishte shtruar në Spitalin Covid2, “Shefqet Ndroqi”.

Mësohet se mjeku ishte paraqitur ne spital në gjendje të rëndë shëndetësore ditën e djeshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë