Loading…

Vdes një femër në qendrën e paraburgimit në Lipjan

  • 31/12/2021 | 08:43

Vdes një femër në qendrën e paraburgimit në Lipjan

Një femër është gjetur pa shenja jete në qendrën e paraburgimit në Lipjan, shkruan Gazeta Metro. 


Sipas raportit të Policisë, dje rreth orës 12:55, në një pavion është gjetur pa shenja jeta viktima femër kosovare.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë