Loading…

Vdes një fëmijë 5 vjeçar nga gripi në Tiranë

  • 14/01/2017 | 23:01

Vdes një fëmijë 5 vjeçar nga gripi në Tiranë

Vijon të shtohet numri i viktimave të shkaktuara nga epidemia e gripit që ka pushtuar vendin.

Këtë herë, është një 5-vjeçar që ka humbur jetën në Tiranë.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se, një ditë më parë ka vdekur në spital një fëmijë i mitur, 5 vjeç, raporton ‘Syri’.

Nga veprimet e kryera, dyshohet se vdekja ka ardhur nga gripi, ndërsa materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme, shtojnë të njëjtat burime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë