Loading…

Vdes një grua në QKUK: Një person arrestohet lidhur me rastin

  • 16/06/2019 | 15:50

Vdes një grua në QKUK: Një person arrestohet lidhur me rastin

Një femër e cila ka qenë duke u trajtuar në QKUK, për shkak të një lëndimi të rënd, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, transmeton Gazeta Metro.


Sipas Policisë, viktima ishte nga fshati Samdrexhë, Suharekë.

Ndërsa, lidhur me këtë rast një person, me urdhër të prokurorit është arrestuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje, lidhur me një rast të ndodhur më 31 maj të këtij viti.

Kurse, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është duke u hetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë