Loading…

Vdes një kosovar në plazhin e Durrësit

  • 03/07/2020 | 20:45

Vdes një kosovar në plazhin e Durrësit

Pushimet kanë përfunduar në mënyrë tragjike për një familje shqiptare nga Kosova, e cila kishte zgjedhur bregdetin e Durrësit për të kaluar verën.


Një 73-vjeçar teksa ishte futur në det për t’u larë pasditen e kësaj të premte, ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  ku mësohet se 73-vjeçari i identifikuar si J.B., është mbytur, e për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Durrës/Informacion paraprak. Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është  mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes”, njofton policia shqiptare.

Pak ditë më parë një tjetër i moshuar nga Kosova humbi jetën në plazhin e Shëngjinit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë