Loading…

Vdes një person në Ferizaj pasi bie në bunar

  • 27/04/2017 | 11:17

Vdes një person në Ferizaj pasi bie në bunar

Policia ka raportuar se një person në Ferizaj si pasojë e rënies në bunar ka ndërruar jetë.


Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në emergjencën e Ferizajt. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin  e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 22:30. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë