Loading…

Vdes një person në Prishtinë: Policia tregon detajet

  • 05/11/2019 | 15:39

Vdes një person në Prishtinë: Policia tregon detajet

Një person ka vdekur pasditen e sotme në Prishtinë, përkatësisht në rrugën ‘Agim Ramadani, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për Gazetën Metro e ka konfirmuar edhe Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, e cila ka thënë se rasti është lajmëruar në polici rreth orës 13:00.

“Sot rreth ores 13:00 kemi pranuar informatën për një vdekje te dyshimtë, në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë. Menjëherë në vend ngjarje kanë dalë njesitet e nevojshme dhe ekipi mjekesor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimes(mashkull)”, ka thënë Ahmeti.

Tutje, ajo ka shtuar se me rastin po merren njësitet përkatëse të policisë.

Identiteti dhe mosha e viktimës ende nuk dihen, ndërkaq ende nuk ka as detaje të tjera rreth rastit.

Metro do t’iu mbajë të infromuar lidhur me këtë ngjarje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë