Loading…

Vdes një person në Suharekë: Humbi kontrollin e traktorit, më pas u godit nga rimorkio

  • 20/10/2019 | 13:28

Vdes një person në Suharekë: Humbi kontrollin e traktorit, më pas u godit nga rimorkio

Një person në Suharekë ka vdekur gjatë ditës së djeshme, pas një aksident me traktor, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës njofton se viktima ka humbur kontrollin e traktorit, ku më pas ka kërcyer dhe është goditur nga rimorkio.

Pas lëndimeve  të marra, personi në fjalë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i plotë i policisë:

Viktima mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar traktorin, humb kontrollin e traktorit, kërcen nga ai dhe goditet nga rimorkio. Si paso i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë