Loading…

Vdes një person si pasojë e një aksidenti me moto kultivator

  • 17/04/2017 | 13:22

Vdes një person si pasojë e një aksidenti me moto kultivator

Një person ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti me moto kultivatorin e tij, në fshatin Vrellë të Istogu, njofton policia.


“Raportohet se një mashkull K-Shqiptar derisa  ishte duke lëvizur me moto kultivator nga pakujdesia dhe mos përshtatja e  shpejtësisë së lëvizjes me  kushtet e rrugës  ka dalur nga rruga dhe është rrokullisur”, njofton policia.

Si pasojë e aksidentit kanë pësuar drejtuesi dhe dy pasagjer, të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe nga lëndimet e marra drejtuesi ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë