Loading…

Vdes një punëtor i Postës i prekur me koronavirus

  • 08/08/2020 | 18:56

Vdes një punëtor i Postës i prekur me koronavirus

Ka humbur betejën me koronavirus, Azem Berisha, punëtor i Postës nga komuna e Fushë Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Ka vdekur edhe një persona si pasojë e koronavirusit, viktima ishte punëtor i Postës nga fshati Harilaq komuna Fushë Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur  zëdhënës i komunës së Fushë Kosovës, Ali Topalli.

Ky është postimi i Topallit:

‘Sapo mora lajmin e dhimbshëm:
Azemi nuk i shpëtoi pandemisë
I tronditur:
Azemi (Berisha), bashkëvendasi e shoku im, iku nga kjo botë!
Lajm që më shokoi, më trishtoi dhe më shtoi mërzinë aç shumë sa që ende nuk po besoj:
Loriku mbrëmë më tha se je më mirë Azem e sot, sot ike për tu mos u kthye kurrë më. Ike shpejt bre Azem:
U rritëm bashk Azem dhe tani që mora këtë lajm të zi nuk po muj as të shkruaj e as të gjej fjalë!
U pafshim në Botën tjetër Azem!
Lamtumirë!./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë