Loading…

Vdes një punëtor në vendin e punës në Prishtinë

  • 16/04/2017 | 11:30

Vdes një punëtor në vendin e punës në Prishtinë

Të shtunën në rrugën “Bekim Fehmiu” në Prishtinë, një punëtor i një firme ndërtuese, gjatë punës është rrëzuar nga objekti dhe si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë.

Njësitet policore si dhe Inspektori i Ministrisë se Punës dhe Mirëqenies kanë dal në vendin e ngjarjes.

“Me urdhër te prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në autopsi në Mjekësinë Ligjore”- thuhet tutje në raportin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë