Loading…

Vdes një vajzë në Vushtrri: Gjendet e mbytur në bunar

  • 16/09/2020 | 10:13

Vdes një vajzë në Vushtrri: Gjendet e mbytur në bunar

Policia e Kosovës njofton se një vajzë nga Vushtrria ka vdekur pasi dyshohet se ka rënë në bunar, shkruan Gazeta Metro.


Policia përmes raportit 24 orësh bën të ditur se rasti ka ndodhur mëngjesin e ditës së djeshme.

Me vendim të prokurorit, trupi i viktimës dërgohet për obduksion.

Njoftimi i policisë:

Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar. Viktima është dërguar në emergjencë, ku mjeku ka konstatuar se e njëjta është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë