Loading…
Vdes njëra nga dy të aksidentuarat në ‘Rrugën B’, nuk arrin t’i mbijetojë plagëve të rënda
  • 22/10/2018 | 23:20

Vdes njëra nga dy të aksidentuarat në ‘Rrugën B’, nuk arrin t’i mbijetojë plagëve të rënda

Njëra nga dy të aksidentuarat sot pasdite në “Rrugën B” të kryeqytetit nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka vdekur rreth orës 22:00, njofton gazetametro.net.


Policia ka treguar se njëra nga këmbësoret L.A, 30 vjeçe, duke mos mundur t’i përballojë lëndimeve të marra ka vdekur në QKUK.

Lajmin për Gazeta Metro e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 22:00, policia ka pranuar konfirmimin nga QKUK’ja se, njëra nga dy të aksidentuarat L.A, 30 vjeçe, duke mos mundur t’u përballojë lëndimeve të marra ka ndërruar jetë”, tha për Metron, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ndërsa edhe personi tjetër i aksidentuar i gjinisë femërore mbetet akoma në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e plagëve të marra./gazetametro.net

Pamje të rënda nga ku u goditen dy vajza në zebra |FOTO

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë