Loading…

Vdes personi shume i afërt i Elinel

  • 24/09/2020 | 15:52

Vdes personi shume i afërt i Elinel

Reperi i njohur kosovar Granit bajraktari i njohur për publikun si Elinel sot ka humbur babanë. Bislim Bajraktari vdiq dot në moshën 67 vjeçare,transmeton Gazeta Metro.


Këtë lajmë e ka bërë të ditur vet Graniti në një postim në rrjete sociale i cili e ka postuar një foto të babait të tij me mbishkrimin “Pusho n’paqe”

 

Bislim Bajraktari ishte ish’drejtor i shkollës fillore “Iliria” në Prishtinë, gjithashtu ishte aktivist i Lidhjes Demokratike të Kosovës, shkruan /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë