Loading…

Vdes polici kosovar nga lëndimet që mori në aksident

  • 22/10/2019 | 21:30

Vdes polici kosovar nga lëndimet që mori në aksident

Ka vdekur polici kosovar Halil Metaj, i cili ishte aktisentuar dy ditë më parë në fshatin Bellopojë të Istogut, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar një koleg polic, i cili ka shprehur edhe ngushëllime për familjarët.
“Ngushëllime familjes Metaj! Shpirti ne xhehnet kolegë Halil Metaj!”, ka shkruar ai.

Ndryshe, dy vitet e fundit janë rritur aksidentet fatale, duke marrë jetën e dhjetëra personave. Policia shpeshherë lëshon deklarata ku kërkohet kujdes i shtuar nga pjesëmarrësit në komunikacion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë