Loading…

Vdes specialistja e Pediatrisë, Sanije Shala-Demiri

  • 24/01/2021 | 18:53

Vdes specialistja e Pediatrisë, Sanije Shala-Demiri

Oda e Mjekëve të Kosovës ka njoftuar se ka vdekur specialistja e pediatrisë, Sanije Shala-Demiri.


Përmes një njoftimi në Facebook bëhet e ditur se Dr. Shala-Demiri ka qenë specialiste e pediatrisë, dhe i ka shërbyer pacientëve pranë Spitalit të përgjithshëm në Mitrovicë.

“Ishte mjeke e përkushtuar ndaj profesionit të saj. Oda e Mjekëve të Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të saj”, thuhet në njoftim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë