Loading…

Vdes vëllau i kryetarit të Rahovecit, nga Covid-19

  • 01/08/2020 | 14:18

Vdes vëllau i kryetarit të Rahovecit, nga Covid-19

Ka ndërruar jetë nga Covid 19, vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit.


Kjo është konfirmuar nga ish-deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, i cili me anë të një shkrimi në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjen Latifi.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre! Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!” ka shkruar Nitaj.

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë