Loading…

Vdes veterani i UÇK-së

  • 28/06/2022 | 08:44

Vdes veterani i UÇK-së

Ka ndërruar jetë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në Zonën Operative të Llapit, Tafil Fetahu.


Lajmi është bërë i ditur nga asambleisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin Komunal të Podujevës, Ragip Fetahu – i cili është familjar i tij.

Fetahu ka njoftuar se për kohën e varrimit do të njoftojnë së shpejti

Shkrimi i plotë:

Të dashur miq, shok e familjarë

ju njoftoj se ka ndërruar jetë djali i axhës, ushtari i UÇK- së Tafil Fetahu.

Për kohën e varrimit ju njoftojmë me kohë.

Zoti e dërgoft në lula të gjehnetit!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë