Loading…
Vdes ylli televiziv: Vetëm 16 vjeç
  • 18/04/2019 | 08:35

Vdes ylli televiziv: Vetëm 16 vjeç

Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare.


BBC konfirmoi lajmin e trishtë me një deklaratë në faqen e tyre të internetit, duke e quajtur të renë një ‘pjesë shumë të dashur të familjes së fëmijëve të BBC’.

BBC shkruan : “Na vjen keq që duhet t’ju lajmërojmë se Mya-Lecia, ka vdekur. Ajo ishte një pjesë shumë e dashur e familjes së BBC Children, dhe një aktore, këngëtare dhe kërcimtare jashtëzakonisht e talentuar.”

Postimi i fundit në llogarinë e Mya’s Instagram ishte tetë orë para se të konfirmohej vdekja e saj. Ajo vdiq më 7 prill.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë