Loading…

Vdes zyrtari i LDK’së

  • 09/12/2021 | 19:50

Vdes zyrtari i LDK’së

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë, Isuf Qetaj – zyrtar i LDK-së dhe ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.


Në njoftimin e tij në Facebook, Hoti u ka shprehur ngushëllime familjes Qetaj, dhe degës së LDK-së në Gjermani.

“Prehu në amshim miku im, Isuf Qetaj, luftëtar i lirisë. Ngushëllime familjes Qetaj, miqve të Isufit dhe Degës së LDK-së në Gjermani“, shkroi Hoti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë