Loading…

Vdesin edhe tre persona nga koronavirusi në Kosovë, shkon në 82 numri

  • 07/07/2020 | 23:38

Vdesin edhe tre persona nga koronavirusi në Kosovë, shkon në 82 numri

Edhe tre persona kanë vdekur në Kosovë nga koronavirusi, shkruan Gazeta Metro.


Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka treguar se sot kanë vdekur edhe tre persona nga koronavirusi duke e quar numrin e përgjithshëm në 82.

Edhe këta tre persona që kanë vdekur nga koronavirusi sot kanë pasur sëmundje shoqëruese sipas IKSHPK’së.

Kujtojmë se vetëm sot në Kosovë janë shënuar edhe 183 raste të reja me koronavirus, numri total i rasteve pozitive 3.886 rast.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë