Loading…

Vdiq derisa po shkonte në çerdhe, sot varroset 3 vjeçari nga Kosova

  • 17/08/2019 | 11:31

Vdiq derisa po shkonte në çerdhe, sot varroset 3 vjeçari nga Kosova

L.Gashit, 3-vjeçari që ndërroi jetë pak ditë më parë duke shkuar në cerdhe i jepet sot lamtumira e fundit në fshatin Ngucat të Malishevës, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e kanë konfirmuar për Gazetën Express, familjarët e L. Gashit. Të njejtët kanë bërë të ditur se djali ka qenë duke shkuar në çerdhe, kur i ka rënë të fikët, derisa më vonë është konstatuar se ka vdekur nga infarkti. Rasti ka ndodhur në Frankfurt.

Familja e tij nga fshati Ngucat i Malishevës, tutje, kanë bërë të ditur se djali nuk ka qenë i sëmurë më parë.

Varrimi i tij bëhet sot në ora 16:00 në varrezat e fshatit./gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë