Loading…

Vdiq në vendin e punës, ky është punonjësi i pastrimit që u gjet pa shenja jete në Mitrovicë

  • 03/02/2023 | 21:17

Vdiq në vendin e punës, ky është punonjësi i pastrimit që u gjet pa shenja jete në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 11:00 është raportuar për një person pa shenja jete në fshatin Pirq të Mitrovicës.


Në një prononcim për lajmi.net, zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka bërë të ditur se personi që është gjetur pa shenja jete është viktima B.B., mashkull i moshës 53-vjeçare.

Lajmi.net ka mësuar se i njëjti ka qenë punëtor i kompanisë së pastrimit “Uniteti” dhe ka vdekur sa ishte në vendin e punës në terren.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë